Hakkımızda

Firmamiz 10 yili askin tecrübeyle agirlikli olarak araca özel dikim olmak üzere oto kilif imalâtinda faaliyet göstermektedir. Ölçü alimindan, kaliplandirma, kesim ve üretime kadar bütün asamalarda müsteri memnuniyetini ve kaliteyi birinci siraya koyarak hedefledigi yolda emin adimlarla ilerlemektedir.

Dijital çagin gerektirdigi sekilde rekabet gücünü artirmak için teknolojiyi üretimde kullanmak, yenilikleri hizla ürünlere aktarma ve maximum verim alma adina gerekli hale gelmistir. Özgüven Oto Giyim hatiri sayilir bir yatirimla alt yapisini bu dogrultuda hazirlamistir. Binek otomobilden minibüse kadar çok sayida farkli araca ait binlerce kalibimiz bilgisayar ortaminda muhafaza edilmektedir.

Her geçen gün portföyümüze yeni araç modellerini ekleyerek, müsterilerimizin beklentilerine uygun hareket etmek en büyük vizyonumuzdur.

Bayilik Sistemi

Firmamizin hedefi ürün yelpazesini ve pazarlama agini genisletmek suretiyle daha fazla insanimiza hizmet götürmektir. Bunun da saglam temeller üzerine oturmus bayilik ve ortaklik sistemiyle mümkün oldugunun bilincindeyiz. Bu sebeble mümkün oldugunca yüksek kâr marjiyla üye ve ortaklarimiza en iyi firsatlari sunmaktayiz. Siz de bu kervana katilin! Kalitesi müsterilerimiz tarafindan tescillenen ürünlerimizi ürün portföyünüze ekleyerek müsterilerinize daha fazla alternatif sunabilir ve güvenilir bir ortakla çalismanin verdigi rahatlikla arkaniza yaslanabilirsiniz! Siz de isbirligi yaptigimiz asagidaki meslek gruplarindansaniz vakit kaybetmeden otogiyim.com websitemize üye olun, firsatlari kaçirmayin. Üyelik ücretsizdir ve sadece 3 dakikanizi alacaktir. Satis hacminize göre artan oranlarda komisyon bedeli hesabiniza kaydedilecektir.

Bayilerimiz

Otomobil Bayileri ve Yetkili Servisler
Oto Yedek Parça ve Aksesuarcilar
Web Sitesi Sahipleri
Pazarlamacilar
Tamirhaneler
...