Gizlilik Politikamız

Özgüven Oto Giyim,

üye ve müsterilerinin e-posta adreslerini ve diger kisisel bilgilerini hiçbir isim altinda, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açiklamaz, satmaz, paylasmaz ve kötüye kullanmaz.

Özgüven Oto Giyim üye ve müsterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak ayda bir Özgüven Oto Giyim ile ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanilmaktadir. Eger bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz ozguven@otogiyim.com adresine e-mail atarak müsteri hizmetleri sorumlularimiza haber verebilirsiniz.

Özgüven Oto Giyim, e-posta adresleri ve diger kisisel bilgilerin haricindeki genel site kullanimi ve alisverisle ilgili bilgileri,  kendi sundugu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kilmak, müsterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amaciyla analiz ederek yorumlamak ve is ortaklari ile paylasmak isteyebilir.

Cevaplanmasi üyenin istegine bagli olan anket sorularina verilen yanitlar da yukaridaki is prensipleri çerçevesinde kullanilmaktadir. Bu tarz genel bilgiler üçüncü sahis ve kurumlara, ancak genel istatistiksel degerlendirmelerin parçasi olarak ve toplu olarak açiklanabilir.

Özgüven Oto Giyim, güvenliginiz için kredi karti bilgilerinizi hiçbir sekilde saklamaz ve dolayisiyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alisveris esnasinda Özgüven Oto Giyim çalisanlari dahil hiç kimse Kredi Karti bilgilerinizi göremez, Kredi Karti bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari çerçevesinde ikili baglantilarla iletilir.

Özgüven Oto Giyim'de güvenliginiz için verilen siparislerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçeklestiren bir birim bulunmaktadir. Bu nedenle, Özgüven Oto Giyim sitesinden ilk defa siparis veren müsterilerin siparislerinin imalat asamasina gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin dogrulugunun onaylanmasi ve onaylandigina dair e-mailin müsteriye yollanmasi gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi karti sahibi müsterilerle irtibata geçilmektedir.